www.techmont.biz.pl

Bramy przemysłowe montowane w halach namiotowych.
Montaż prowadzony jest do konstrukcji metalowej hali. Prowadzenie bramy dostosowane jest do kształtu hali, tak by umożliwić maksymalne wykorzystanie przestrzeni w środku. Montowane przez nas bramy na terenie całego kraju dostarczane są zawsze na czas, by uniknąć uszkodzenia hali namiotowej przez wiatr, w przypadku pozostawienia obiektu niezamkniętego.Dostarczamy i montujemy bramy w halach dla takich firm jak Protan-Elmark, Pol-Plan, Remo. Zapraszamy do współpracy: sprzedaz@proinvest.com.pl

Montaż doku przeładunkowego na konstrukcji stalowej, wystawionej przed magazyn. Rampa zabudowana domkiem pod kątem 45 stopni. Rozwiązanie takie pomaga oszczędzać miejsce przed magazynem, jeżeli nie ma wystarczająco dużego placu, by TIR mógł swobodnie podjechać i rozładować się. Zapytania na takie i podobne rozwiązania prosimy kierować na adres: biuro@proinvest.com.pl.

Wymiana odbojników gumowych przy rampach.

Wymiana zniszczonych odbojników gumowych przy rampach przeładunkowych. Długorwałe użytkowanie spowodowało zniszczenie odbojników rampowych oraz częściowe uszkodzenie konsoli stalowych, których zadaniem jest zdystansowanie odbojnika od ściany. Oferujemy odbojniki w kilku standardowych rozmiarach.


Zapraszamy do kontaktu: biuro@proinvest.com.pl!

Montaż nietypowej śluzy uszczelniającej. Do wykonania była konstrukcja stalowa wokół stanowiska załadunków. Całość przygotowana została na miejscu u klienta.